Dil Seçimi :


Üretim Bilgileri

   mageba.jpg Double Faced Satin Ribbon

ÖZ-EL Şirketler Grubu 1958'den bu yana Dar-Dokuma alanında ve buna ek olarak daha bir çok ürün çeşidi kapsamında kendini durmaksızın yenilemeye ve tecrübesine yenilerini ekliyerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendine ilk hedef olarak edinmiştir.

Müşterilerimize mamüllerimizi "KALİTELİ ÜRÜN" adı altında sunarken her zaman için onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefleriz. Müşterilerimizin termin konusu dışında ürün bazındaki isteklerinin ne eksiğini ne de fazlasını yapmayı amaçlarız ki bu da ürünümüzün belirli bir standart içerisinde markalaşmasını sağlamıştır.

Mamüllerimiz üretimlerinin her prosesinde ürün için belirlenen risk değerleri çerçevesinde periyodik olarak kalite kontrollerinden geçerek alınan raporlara göre ileride hem üretimimize hemde müşterilerinin isteklerine yardımcı olması açısından aynı zamanda istatiksel kalite verileri çıkarılmaktadır.

ÖZ-EL Şirketler Grubu olarak üretimlerimizi Yenibosna ve Çorlu Fabrikalarımızda olmak üzere entegre bir yapıya dayanakarak gerçekleştirmekteyiz.

Copyright © 2012 - Öz-El Lastik Kaytan Tic. San. A.Ş. & Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz, Çoğaltılamaz. / by Öz-El Bilgi İşlem
Merkez Mahallesi 29 EKim Caddesi No : 20 Yenibosna - İstanbul / Türkiye     Tel : 0 212 551 25 33 - 0 212 552 23 29     Fax : 0 212 503 01 08